Government of Brunei
| LAMAN UTAMA | MENGENAI PERPUSTAKAAN | SOALAN LAZIM
line decor

JADUAL PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN BERGERAK BULAN SEPTEMBER 2013     

 BULAN SEPTEMBER

PUSAT PERHENTIAN

PUKUL

2hb

Isnin

Sekolah Rendah Iqra

10.00 Pagi

Sekolah Ugama Kasat

2.15 Petang

Sekolah Rendah Danau, Tutong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Tumpuan Telisai, Tutong

10.15 Pagi

3hb

Selasa

Sekolah Nusa Laila Puteri Beribi

9.30 Pagi

Sekolah Nusa Laila Puteri Sungai Buloh

9.30 Pagi

Sekolah Rendah Penanjong, Tutong

8.30 Pagi

Sekolah Rendah Amo, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Selangan, Temburong

10.00 Pagi

4hb

Rabu

Sekolah Kesuma Mekar

9.30 Pagi

Sekolah Rendah Panaga & Kindycare, Kuala Belait

9.45 Pagi

Sekolah Rendah Kenua, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Semabat, Temburong

10.00 Pagi

5hb

Khamis

Sekolah Tunas Jaya PGGMB Lambak

9.30 pagi

Sekolah Tunas Jaya PGGMB Madang

9.30 Pagi

Sekolah Rendah Labi, Ulu Belait

9.45 Pagi

Sekolah Ugama Tumpuan Telisai, Tutong

2.15 Petang

7hb

 

Sabtu

 

Sekolah Tadika Jaya Datin Hajah Malai Rogayah

9.30 pagi

Sekolah Ugama Pengiran Anak Puteri Majeedah Nuurul Bulqiah (Pagi)

9.30 Pagi

Sekolah Rendah Perpindahan Bukit Beruang Zon II, Tutong

9.45 Pagi

Sekolah Rendah Puni, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Suria Jaya, Temburong

10.00 Pagi

9hb

Isnin

Sekolah Rendah Rimba II

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Rimba I

2.15 Petang

Sekolah Rendah Orang Kaya Ali Wanika Setia Diraja Kupang, Tutong

8.30 Pagi

 

10hb

 

 

Selasa 

 

Sekolah Rendah Bebuloh

9.30 pagi

Sekolah Rendah Bengkurong

10.00 pagi

Sekolah Rendah Sungai Liang, Kuala Belait

9.15 Pagi

Sekolah Rendah Lumut, Kuala Belait

10.30 Pagi

Sekolah Rendah Sultan Hashim Batu Apoi, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Negalang, Temburong

10.00 Pagi

 

11hb

 

Rabu

Sekolah Rendah Amar Pahlawan

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Beribi Telanai

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Sungai Tali, Lumut Seria

10.00 pagi

Sekolah Rendah Labu Estate, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Piasau-Piasau, Temburong

10.00 pagi

12hb

Khamis

Sekolah Rendah Jerudong

9.45 pagi

Sekolah Rendah Kasat

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Paduka Seri Begawan Sultan Omar ‘Ali Saifuddien, Kuala Belait

10.30 Pagi

Sekolah Rendah Sungai Teraban, Kuala Belait

10.30 Pagi

14hb

Sabtu

Sekolah Rendah Dato Marsal

10.00 pagi

Sekolah Ugama Pengiran Anak Puteri Amal Umi Kalthum Al-Islam

2.45 Petang

Sekolah Rendah Merangking, Ulu Belait

11.00 Pagi

Sekolah Rendah OKPB Bukit Sawat, Ulu Belait

11.00 Pagi

Sekolah Chung Hwa Kiudang, Tutong

9.00 Pagi

Sekolah Persediaan Arab, Temburong

10.00 Pagi

16hb

Isnin

Sekolah Rendah Katok ‘A’

10.00 pagi

Sekolah Rendah Kampung Mata-Mata

10.00 pagi

Sekolah Rendah  Danau, Tutong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Tumpuan Telisai, Tutong

10.15 Pagi

17hb

Selasa

Sekolah Rendah Kiarong

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Lambak Kanan Jalan 49

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Penanjong, Tutong

8.30 Pagi

Sekolah Rendah Amo, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Selangan, Temburong

10.00 Pagi

18hb

Rabu

Pusat Al-Islah, Tutong

8.30 Pagi

Sekolah Ugama Pengiran Anak Puteri Majeedah Nuurul Bulqiah (Petang)

2.45 Petang

Sekolah Rendah Panaga & Kindycare, Kuala Belait

9.45 Pagi

Sekolah Rendah Kenua, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Semabat, Temburong

10.00 Pagi

19hb

 

 

 

Khamis

 

 

 

Sekolah Rendah Lumapas

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Orang Kaya Besar Imas Subok

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Labi, Ulu Belait

9.45 Pagi

Sekolah Ugama Tumpuan Telisai, Tutong

2.15 Petang

21hb

Sabtu

Sekolah Rendah Orang Kaya Setia Bakti Kilanas

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Panchor Murai

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Perpindahan Bukit Beruang Zon II

9.45 Pagi

Sekolah Rendah Puni, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Suria Jaya, Temburong

10.00 Pagi

23hb

Isnin

Sekolah Rendah Orang Kaya Ali Wanika Setia Diraja Kupang,Tutong

8.30 Pagi

24hb

Selasa

Sekolah Rendah Pengkalan Batu

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Pulaie

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Sungai Liang, Kuala Belait

9.15 Pagi

Sekolah Rendah Lumut, Seria

10.30 Pagi

Sekolah Rendah Sultan Hashim Batu Apoi, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Negalang, Temburong

10.00 Pagi

25hb

Rabu

Sekolah Rendah Pengiran Pekerma Setia Diraja Sahibul Bandar

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Putat

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Sungai Tali, Lumut

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Labu Estate, Temburong

9.00 Pagi

Sekolah Rendah Piasau-Piasau, Temburong

10.00 Pagi

26hb

Khamis

Al-Faalah Ban 5

9.30 Pagi

Sekolah Rendah Orang Kaya Ali Wanika Setia Diraja Kupang

10.00 Pagi

Sekolah Rendah Paduka Seri Begawan Sultan Omar ‘Ali Saifuddien Kuala Belait

9.15 Pagi

Sekolah Rendah Sungai Teraban, Kuala Belait

10.30 Pagi

28hb

Sabtu

Sekolah Rendah Iqra

10.00 Pagi

Sekolah Ugama Kasat

2.15 Petang

Sekolah Rendah Merangking, Ulu Belait

9.45 Pagi

Sekolah Rendah OKPB Bukit Sawat, Ulu Belait

11.00 Pagi

Sekolah Persediaan Arab, Temburong

10.00 Pagi

30hb

Isnin

Sekolah Nusa Laila Puteri Beribi

9.30 Pagi

Sekolah Nusa Laila Puteri Sungai Buloh

9.30 Pagi

Sekolah Rendah Danau, Tutong

10.15 pagi

Sekolah Rendah Tumpuan Telisai, Tutong

10.15 Pagi

Kembali ke atas...